Patrik Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

2 500 SEK

REUTERSVÄRD, Patrik (1886-1971): Stilleben med frukter och porslin, signerad P. Reutersvärd, olja på pannå, 73x92 cm

114315

2011-12-14