Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
ROSENTAHL, 12 dlr, "Hilton", Tyskland 1970-tal, 6 koppar med fat, 6 assietter, märkta Rosenthal GERMANY
Mindre mynningsnagg
114327
2011-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här