Kaffekoppar med assietter "Rosenthal "Hilton"

Kaffekoppar med assietter
Kaffekoppar med assietter
Kaffekoppar med assietter
Kaffekoppar med assietter

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ROSENTAHL, 12 dlr, "Hilton", Tyskland 1970-tal, 6 koppar med fat, 6 assietter, märkta Rosenthal GERMANY

Mindre mynningsnagg

114327

2011-12-14