Kaffekoppar med assietter "Rosenthal "Hilton"
Vollendet
2011-12-14
114327
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
ROSENTAHL, 12 dlr, "Hilton", Tyskland 1970-tal, 6 koppar med fat, 6 assietter, märkta Rosenthal GERMANY
Mindre mynningsnagg