Leijaur

Leijaur
Leijaur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, sk Leijaur, mässingsinläggningar, höjd 59 cm

Skador och lagningar

114375

2011-12-14