Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUBICH, Fernand (XIX-XX): Motiv från Venedig, signerad, olja på duk, 70x100 cm Proveniens: Galerie Knüppel & Co Berlin
Ränder
114389
2011-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här