Eric Elfwén oljemålning

Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELFWÉN, Eric (1921-): Utsikt från en fönster, signerad Elfwén, olja på duk, 110x83 cm

Skev

114424

2011-12-14