Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NYMAN, Lennart (1918-2008): 2 st, "River Styx" samt komposition, varav en monogramsignerad och daterad 1979 LN, blandteknik, 45x40 samt 50x38 cm
Skador
114449
2011-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här