Lennart Nyman relief

Lennart Nyman relief
Lennart Nyman relief

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NYMAN, Lennart (1918-2008): 2 st, "River Styx" samt komposition, varav en monogramsignerad och daterad 1979 LN, blandteknik, 45x40 samt 50x38 cm

Skador

114449

2011-12-16