Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1880-tal, valnöt och rot, höjd 174, 76x54,5 cm

Nyckel saknas, slitage och skador

114466

2011-12-14