Krister Follin oljemålningar

Krister Follin oljemålningar
Krister Follin oljemålningar
Krister Follin oljemålningar
Krister Follin oljemålningar
Krister Follin oljemålningar
Krister Follin oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLLIN, Krister (född 1939): "Prinsessan och månblommorna", varav en signerad och daterad Krister Follin -62, olja på pannå, 26x21 resp 25x39 cm

114503

2011-12-16