Patrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): Liggande modell, signerad P Reuterswärd a tergo, olja på pannå, 64x91 cm

114510

2011-12-16