Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): Liggande modell, signerad P Reuterswärd a tergo, olja på pannå, 64x91 cm
114510
2011-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här