Oljemålning fiskare

Oljemålning fiskare
Oljemålning fiskare
Oljemålning fiskare
Oljemålning fiskare
Oljemålning fiskare
Oljemålning fiskare

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SANCHEZ-CLEMENT, Francisco Rodriguez (Spanien, 1893-1968): Fiskare sätter segel, otydligt signerad, olja på duk, 80x100 cm

114523

2011-12-15