Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SANCHEZ-CLEMENT, Francisco Rodriguez (Spanien, 1893-1968): Fiskare sätter segel, otydligt signerad, olja på duk, 80x100 cm
114523
2011-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här