Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt John Taylor London, höjd 208 cm, vev, lod, pendel
Sidofönster ersatta, slitage
114538
2011-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här