Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt John Taylor London, höjd 208 cm, vev, lod, pendel

Sidofönster ersatta, slitage

114538

2011-12-15