Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 3 st., barock, 1700-tal
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar, sprickor, renoverade
114550
2011-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner