Karta över Kattegatt

Karta över Kattegatt
Karta över Kattegatt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATTEGATT. LOUS, C. C. Et nÿt pas kaart over Kattegattet... 1776, graverad karta, ca 53,5x85 cm

Skador, lagningar, fläckar

114609

2011-12-16