Harry Martinson tusch

Harry Martinson tusch
Harry Martinson tusch
Harry Martinson tusch
Harry Martinson tusch

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARTINSON, Harry (1904-1978): Badare vid Uttran, signerad och daterad Harry Martinson 1943, tuschteckning, 25x21 cm

Tejpmärken, med dedikation

114645

2011-12-16