Roland Svenson litografi

Roland Svenson litografi
Roland Svenson litografi
Roland Svenson litografi
Roland Svenson litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Segelbåt i utskärgård, signerad Roland S, 33/100, litografi, 28x45 cm

Oramad

114649

2011-12-17