Veikko Marttinen oljemålning

Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARTTINEN, Veikko (1917-2003): "Nature morte med fisk", signerad och daterad Veikko Marttinen 1950, olja på duk, 54x64 cm
Utställd riksförbundet för bildande konst nr 92

114665

2011-12-16