Oindentifierad konstnär 1800-tal olja
2011-12-16
114667
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, pojke vid skrivbord, olja på duk, otydlig signatur, 29x23 cm
Något skadad ram