Alfred de Bylandt oljemålning

Alfred de Bylandt oljemålning
Alfred de Bylandt oljemålning
Alfred de Bylandt oljemålning
Alfred de Bylandt oljemålning
Alfred de Bylandt oljemålning
Alfred de Bylandt oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

8 000 SEK

DE BYLANDT, Alfred Edouard A (1829-1890): Landskap med figurer och kor, signerad och daterad 1855, olja på duk, 68x95 cm

Dukskador

114669

2011-12-17