Klubbat för:
5 800 SEK
8 000 SEK
DE BYLANDT, Alfred Edouard A (1829-1890): Landskap med figurer och kor, signerad och daterad 1855, olja på duk, 68x95 cm
Dukskador
114669
2011-12-17