Erling Johansson oljemålning

Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON, Erling (född 1934): "Sittande dam", olja på duk, signerad och daterad Erling 61, olja på duk, 114x81 cm

Ytskada samt hål

114672

2011-12-17