Carl August Fahlgren oljemålningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): 2 st, Landskapsmotiv, signerade, C.A. Fahlgren 1883, olja på pannå, ca 15x22 cm vardera

En med sprucken pannå

114683

2011-12-17