Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STEIFF TEDDYBJÖRN, omkring 1920-30-tal, vit plysch, bruna och svarta ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knapp i örat, spår av flagga, längd 40 cm
Smärre slitage
114714
2011-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här