Steiff nalle
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
STEIFF TEDDYBJÖRN, omkring 1910-tal, vit plysch, svarta knappögon, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, brummekanism, längd 70 cm
Saknar märkning, lagningar, smärre slitage och skador, brummekanismen ur funktion
114715
2011-12-18