Byrå 1800-tal
2011-12-17
114730
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med intarsia, 1800-tal, höjd 78, 137x56 cm
Utbytta lås, slitage, nyckel saknas