Dockskåp innehållande möbler av Karin Backlund

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DOCKSKÅP, 1970-tal, 3 våningar, 5 rum, inrett med 40 dlr möbler signerade LCB (Carin Backlund), bl a herrum i Karl Johan-stil, salongsgrupp i gustaviansk stil, en mängd tillbehör medföljer såsom dockor, tavlor, mattor, porslin, skåpets mått höjd 92, 75x33 cm

Skåpets tak med skada, smärre skador

114734

2011-12-18