Dockskåp innehållande möbler av Karin Backlund
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DOCKSKÅP, 1970-tal, 3 våningar, 5 rum, inrett med 40 dlr möbler signerade LCB (Carin Backlund), bl a herrum i Karl Johan-stil, salongsgrupp i gustaviansk stil, en mängd tillbehör medföljer såsom dockor, tavlor, mattor, porslin, skåpets mått höjd 92, 75x33 cm
Skåpets tak med skada, smärre skador
114734
2011-12-18