Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PLOSKI, Andrzej (Samtida): "Djävla skit", signerad och daterad Ptoski -88, tusch, 43x37 cm
114742
2011-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här