Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Pip Lärka" signerad E.A, färglitografi, 32x38 cm

114770

2011-12-17