Bok Bilder ur Svenska folklifvet
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOK, Bilder ur svenska folklifvet. Tolf teckningar efter original av B. Nordenberg, K. Zoll, J. W. Wallander, J. Höckert och B. Wennerberg... Svenska texten av J. A. Berg. Gbg 1855
Slitage, fuktskador
114791
2011-12-17