Bok Bilder ur Svenska folklifvet

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOK, Bilder ur svenska folklifvet. Tolf teckningar efter original av B. Nordenberg, K. Zoll, J. W. Wallander, J. Höckert och B. Wennerberg... Svenska texten av J. A. Berg. Gbg 1855

Slitage, fuktskador

114791

2011-12-17