J-F Bellay oljemålning

J-F Bellay oljemålning
J-F Bellay oljemålning
J-F Bellay oljemålning
J-F Bellay oljemålning
J-F Bellay oljemålning
J-F Bellay oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BELLAY, Jean-Francois, tillskriven (1790-c.1858): Sydländskt landskap, olja på duk, signerad och daterad Bellay 1858, 35x47 cm

Duklagning

114810

2011-12-18