Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BELLAY, Jean-Francois, tillskriven (1790-c.1858): Sydländskt landskap, olja på duk, signerad och daterad Bellay 1858, 35x47 cm
Duklagning
114810
2011-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här