Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NEUQUELMAN, Lucien (1909-1988): "Après midi au bord de l´allier", signerad L Neuquelman, olja på duk, 63x49 cm
Lagning
114818
2011-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här