Matskedar 1700-tal

Matskedar 1700-tal
Matskedar 1700-tal
Matskedar 1700-tal
Matskedar 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSKEDAR, 6 st., silver,. stämplade Lorens Stabeus och Isak Sauer, Stockholm 1756

114838

2011-12-18