Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MANTEL, Helmut (1900-tal): Stockholm - Gamla Stan, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 80x100 cm
114892
2011-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här