Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Stockholm - Gamla Stan, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 80x100 cm

114892

2011-12-18