Fällbord 1800-tal
2011-12-18
114894
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, med kinesiserande dekor, höjd 68, 54x42 cm
Skador