Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARPATI, Eva (född 1936): Kvinna i hatt, monogramsignerad KE, olja på pannå, 50x38 cm
114910
2011-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här