Nordens ljus grafikportfölj

Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NORDENS LJUS GRAFIK, portföljer 2 st, 10 signerade litografier, nr 54 samt 32, bla John E Franzén, Gösta Werner, Harald Lyth, varierande format

114918

2011-12-20