Kurt Lindon oljemålning

Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDON, Kurt (född 1910): Slussen - Stockholm, signerad Lindon, olja på duk på pannå, 32x40 cm

114919

2011-12-18