Stolar av Erik Öhrmark

Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark
Stolar av Erik Öhrmark

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOLAR, 4 st., gustavianska stockholmsarbeten, signerade EÖM (Erik Öhrmark, stolmakare i Stockholm 1777-1813)

Slitage

114922

2011-12-19