Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): Skogslandskap, signerad O Hermelin, olja på duk uppklistrad på pannå, 10x15 cm

114952

2011-12-19