Olof Hermelin oljemålning
2011-12-19
114952
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Skogslandskap, signerad O Hermelin, olja på duk uppklistrad på pannå, 10x15 cm