Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BYRÅ med överskåp, 1800-tal, intarsia, mahogny, björk, höjd 166, 89x53 cm, skåpets överdel med nyckel
Två lås samt nyckel saknas, fanérskador, sprickor
114968
2011-12-19