Byrå med överskåp 1800-tal

Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal
Byrå med överskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

BYRÅ med överskåp, 1800-tal, intarsia, mahogny, björk, höjd 166, 89x53 cm, skåpets överdel med nyckel

Två lås samt nyckel saknas, fanérskador, sprickor

114968

2011-12-19