Netsuke Japan

Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NETSUKE, Japan, elfenben, signerad Tomokazu, i form av padda med inläggning av pärlemor och glas, höjd 5 cm

spricka och nagg

114973

2011-12-20