Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NETSUKE, Japan, elfenben, signerad Tomokazu, i form av padda med inläggning av pärlemor och glas, höjd 5 cm
spricka och nagg
114973
2011-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här