Georg Ganmar brons

Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GANMAR, Georg (1916-1976): Hjort, signerad och daterad Ganmar -57, 2/8, patinerad brons, höjd med stensockel 35 cm

114987

2011-12-19