Kinesisk akvarell
Closed
2011-12-19
115022
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Kina, 1900-tal, Landskap med gris, tusch och akvarell, 45x40 cm