Leif Widlund oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
WIDLUND, Leif (samtida): Stilleben, signerad och daterad Leif Widlund -98, olja på duk, 71x81 cm
Kuntoraportti
115023
Päivämäärä:
2011-12-19