Leif Widlund oljemålning

Leif Widlund oljemålning
Leif Widlund oljemålning
Leif Widlund oljemålning
Leif Widlund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

WIDLUND, Leif (samtida): Stilleben, signerad och daterad Leif Widlund -98, olja på duk, 71x81 cm

Kuntoraportti

115023

Päivämäärä:

2011-12-19