Matta Märta Måås Fjetterström

Matta Märta Måås Fjetterström
Matta Märta Måås Fjetterström

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Höstmattan", formgiven 1938, röllakan, signerad MMF, tillverkad före 1942, 271x237 cm

Hål och slitage

115043

2011-12-20