Brosch collier röd emalj

Brosch collier röd emalj
Brosch collier röd emalj

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROSCH, Norge, lövform, COLLIER, röd emalj, förgyllt sterlingsilver, halsband endast stämplat sterlingsilver vid låset, halsbandets längd 42 cm

115062

2011-12-19