Sven Erixsson blandteknik

Sven Erixsson blandteknik
Sven Erixsson blandteknik
Sven Erixsson blandteknik
Sven Erixsson blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): "Lanzarote 24 mars", signerad och daterad Sven Erixson-67, blandteknik på papper, med dedikation, 24x33 cm

115085

2011-12-20