David Larsson oljemålning
2011-12-20
115090
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARSSON, David (född 1968): "Abstrakt II", signerad och daterad David 06-04, olja på duk, 200x50 cm