Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARSSON, David (född 1968): "Abstrakt II", signerad och daterad David 06-04, olja på duk, 200x50 cm
115090
2011-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här