David Larsson oljemålning

David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARSSON, David (född 1968): "Abstrakt II", signerad och daterad David 06-04, olja på duk, 200x50 cm

115090

2011-12-20