Emil Åberg oljemålning

Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBERG, Emil (1864-1940): Gårdsmotiv med höns, signerad Emil Åberg, olja på duk, 40x32 cm

115096

2011-12-20