Gustav Wilhelm Palm oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PALM, Gustav Wilhelm (1810-1890): tillskriven, Italienskt bergslandskap med figurer, olja på duk, osignerad, 40x29 cm, etikettmärkt a tergo

115183

2011-12-21