Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CYLINDERSTOP, STOP, tenn, 1800-tal, bl a Carl Gustaf Wigholm Gävle, höjd 20 resp 16 cm
Det mindre stopet omarbetat, lagningar
115237
2011-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här